Компанія ТОВ «ТЕХНОТАЙМ»» спочатку була заснована як підприємство, що торгує. В основу продажів входили товари провідних вітчизняних виробників сільськогосподарської техніки, устаткування сільського господарства, запасних частин. Як правило, це була дилерська або субдилерська мережа. Ринок сільгосптехніки та обладнання для аграріїв, крім того, що постійно розвивається удосконалюючись, завжди містить різні труднощі, витрати та паузи простою.

Всім відомо, що будь-який ринок залежить від попиту споживача, його платоспроможності і, звичайно, від конкуренції серед продавців. Тому, на ринку продажів, конкурувати краще виробнику, ніж посереднику чи дилеру – це наша думка. У зв’язку з цим керівництвом ТОВ «ТЕХНОТАЙМ» було ухвалено рішення (у 2017 році), паралельно з торгівлею розвивати власне виробництво сільгоспмашин, обладнання та запасних частин.

Враховуючи ті факти, що в період з початку 2000 р. і по сьогоднішній день, кількість виробників зростає, змінюється, прогнозувати ринок для споживача стало складніше, а на провідні ролі, крім ціни, вийшли якість та сервіс обслуговування – так втілилася в реальність ідея створення торгової марки «Арсенал» від компанії ТОВ «ТЕХНОТАЙМ». Стратегія розвитку нашого виробництва полягає в тому, щоб йти «в ногу з часом», з передовими технологіями, при цьому максимально враховувати всі позитивні сторони розвитку бізнесу, а це в першу чергу – стабільні робочі місця, гідні заробітні плати, навчання та підвищення кваліфікації. співробітників та персоналу, максимальний позитивний внесок у загальний розвиток нашої країни та рівня життя громадян. Рівняючись на лідерів – стати одним із них!

Сьогодні компанія ТОВ «ТЕХНОТАЙМ» є виробничо-торгівельним підприємством, асортимент товарів постійно зростає та вдосконалюється (сівалки зернові, сівалки просапні універсальні, борони дискові, пружинні, зубні, ротаційні, культиватори, плуги, зчіпки, подрібнювачі, товарні запасні частини, під замовлення). Ми завжди прагнемо позитивного результату, ми завжди відповідаємо за свій результат, за свою роботу! Ми завжди раді новим колегам та партнерам. Ми завжди відкриті для конструктиву та конкретики! Тому, раді вітати Вас у нас на сайті, знайдіть корисну інформацію чи потрібний товар, зверніться до наших спеціалістів, а ми не підведемо та виправдаємо довіру!

Бажаємо успіхів та процвітання!

Команда Технотайм